evrotuk_gallery_0.jpg
evrotuk_gallery_1.jpg
evrotuk_gallery_2.jpg
evrotuk_gallery_3.jpg
evrotuk_gallery_4.jpg
evrotuk_gallery_5.jpg
evrotuk_gallery_6.jpg
evrotuk_gallery_7.jpg
evrotuk_gallery_8.jpg
evrotuk_gallery_9.jpg
gallery_new-2017_1.jpg
gallery_new-2017_2.jpg
gallery_new-2017_3.jpg
gallery_new-2017_4.jpg
gallery_new-2017_5.jpg
slide_jd_manitou.jpg
slide_jd_tractor.jpg
Ви тут: ГоловнаРулонний прес-підбирач    (В наявості - 8 шт.)

Рулонний прес-підбирач    (В наявості - 8 шт.)

Для заготівлі пресованої маси у сільському господарстві переважно застосовують рулонні прес-підбирачі (Рулонний тюкопрес, рулонник). На світовому ринку спостерігається значне поширення технології заготівлі сіна в рулонах (недарма серед машин, які використовують для підбирання валків, до 80% належить саме прес-підбирачам рулонного типу).

Такий попит пояснюється простотою та доступністю конструкції такого виду прес-підбирачів. Відповідно, й вартість таких машин буде менша, аніж ціна на тюкові прес-підбирачі.
За конструкцією рулонні прес-підбирачі можна поділити на два типи: преси, які мають камери постійного перерізу, а також преси, обладнані камерами змінного перерізу.
Рулонні прес-підбирачі бувають таких моделей: Arobale 1212, Claas Rollant 250, Claas Rollant 44, Claas Rollant 46, Claas Rollant 66, Claas Rollant 46 Roto Cut, John Deere 580.
Провідний виробник сільськогосподарської техніки фірма Claas виробляє традиційні моделі рулонні прес-підбирачі "Rollant 66" (Ролант 66) та нові "Rollant 250" (Ролант 250). В залежності від моделі, такі агрегати можуть комплектуватися підбирачами різної ширини захвату: 1,58, 1,8 та 2,1 м.
Великої продуктивності пресування та попереднього ущільнення маси, яка потрапляє в пресувальну камеру, можна досягти, встановивши на прес-підбирач "Rollant 250" (Ролант 250) роторну систему подачі Roto Cut.
Важливо, що надійність роботи рулонних прес-підбирачів забезпечується тим, що основні деталі мають стійке до корозій покриття, а конструкція механізмів приводу має достатній запас міцності.
На ринку сільгосптехніки застосовують рулонні прес-підбирачі таких виробників: Claas, Arobale, John Deere тощо.


Кількість товарів: 8 шт.


Claas Claas

CLAAS

Кількість товарів: 7 шт.

John Deere John Deere

JOHN DEERE

Кількість товарів: 1 шт.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

© 2010-2017. Копіювання матеріалів дозволено тільки з публікацією активного посилання на www.evrotuk.com.ua.