evrotuk_gallery-2018_26.jpg
evrotuk_gallery-2018_28.jpg
evrotuk_gallery-2018_30.jpg
evrotuk_gallery-2018_40.jpg
evrotuk_gallery-2018_41.jpg
evrotuk_gallery-2018_43.jpg
evrotuk_gallery-2018_45.jpg
evrotuk_gallery-2018_1.jpg
evrotuk_gallery-2018_2.jpg
evrotuk_gallery-2018_3.jpg
evrotuk_gallery-2018_4.jpg
evrotuk_gallery-2018_5.jpg
evrotuk_gallery-2018_6.jpg
evrotuk_gallery-2018_7.jpg
evrotuk_gallery-2018_8.jpg
evrotuk_gallery-2018_9.jpg
evrotuk_gallery-2018_10.jpg
evrotuk_gallery-2018_11.jpg
evrotuk_gallery-2018_12.jpg
evrotuk_gallery-2018_13.jpg
evrotuk_gallery-2018_14.jpg
evrotuk_gallery-2018_15.jpg
evrotuk_gallery-2018_16.jpg
evrotuk_gallery-2018_17.jpg
evrotuk_gallery-2018_18.jpg
evrotuk_gallery-2018_19.jpg
evrotuk_gallery-2018_20.jpg
evrotuk_gallery-2018_21.jpg
evrotuk_gallery-2018_22.jpg
evrotuk_gallery-2018_23.jpg
evrotuk_gallery-2018_24.jpg
evrotuk_gallery-2018_25.jpg
evrotuk_gallery-2018_27.jpg
evrotuk_gallery-2018_29.jpg
evrotuk_gallery-2018_42.jpg
evrotuk_gallery-2018_44.jpg
Ви тут: Про техніку

Тюковий прес-підбирач

Детальніше...

Останнім часом підвищився інтерес фермерів до техніки, яка здатна якісно та швидко виконувати сільськогосподарські роботи. Серед таких машин – тюковий прес-підбирач (або ж як його ще називають, тюкач, тюкопрес чи тюкарка).

Принцип роботи тюкового прес-підбирача полягає в тому, що агрегат збирає з валків та пресує у прямокутні тюки сіно, солому чи траву, які призначені для згодовування, зберігання чи заготівлі сіна. На відміну від рулонного прес-підбирача, який формує зібраний та спресований матеріал у рулон. Основні характеристики агрегата: безвідмовні в’яжучі апарати, надійна конструкція та низька потреба потужності, простота в управлінні, висока продуктивність, щільно спресовані тюки.
Прес-підбирачі, які добре зарекомендували себе на ринку, представлені такими марками: John Deere, New Holland, Claas, Deutz-Fahr, Rivierre Casalis, Sipma, Welger.
Для прикладу, великий тюковий прес-підбирач New Holland виробляє однорідні, гарно спресовані та зв’язані тюки прямокутної форми. При цьому розмір тюка можна вибирати самостійно.
Пресоване сіно чи солома підбирається з валків, потім у камері попереднього ущільнення ця маса досягає певної щільності, і далі проходить у камеру формування тюка. Завдяки системам попереднього ущільнення маси, а також автоматичного контролю щільності вдається забезпечити точну кількість та щільність шарів матеріалу в тюку.
Якщо стоїть завдання пресувати тюки великої маси, тоді рекомендується використовувати машини, які укомплектовані спеціальними системами для попереднього подрібнення Packer Cutter і роторної Rotor Cutter. Тоді подрібнений матеріал проходить більш щільне пресування, яке передбачає витіснення з тюка повітря. А це, в свою чергу, збільшить термін зберігання корму.
Управління тюковим прес-підбирачем здійснюється через електронний пульт, який встановлений в кабіні трактора. На дисплеї пульта висвічується інформація про налаштування та роботу.


Рулонний прес-підбирач

Детальніше...

Для заготівлі пресованої маси у сільському господарстві переважно застосовують рулонні прес-підбирачі (Рулонний тюкопрес, рулонник). На світовому ринку спостерігається значне поширення технології заготівлі сіна в рулонах (недарма серед машин, які використовують для підбирання валків, до 80% належить саме прес-підбирачам рулонного типу).

Такий попит пояснюється простотою та доступністю конструкції такого виду прес-підбирачів. Відповідно, й вартість таких машин буде менша, аніж ціна на тюкові прес-підбирачі.
За конструкцією рулонні прес-підбирачі можна поділити на два типи: преси, які мають камери постійного перерізу, а також преси, обладнані камерами змінного перерізу.
Рулонні прес-підбирачі бувають таких моделей: Arobale 1212, Claas Rollant 250, Claas Rollant 44, Claas Rollant 46, Claas Rollant 66, Claas Rollant 46 Roto Cut, John Deere 580.
Провідний виробник сільськогосподарської техніки фірма Claas виробляє традиційні моделі рулонні прес-підбирачі "Rollant 66" (Ролант 66) та нові "Rollant 250" (Ролант 250). В залежності від моделі, такі агрегати можуть комплектуватися підбирачами різної ширини захвату: 1,58, 1,8 та 2,1 м.
Великої продуктивності пресування та попереднього ущільнення маси, яка потрапляє в пресувальну камеру, можна досягти, встановивши на прес-підбирач "Rollant 250" (Ролант 250) роторну систему подачі Roto Cut.
Важливо, що надійність роботи рулонних прес-підбирачів забезпечується тим, що основні деталі мають стійке до корозій покриття, а конструкція механізмів приводу має достатній запас міцності.
На ринку сільгосптехніки застосовують рулонні прес-підбирачі таких виробників: Claas, Arobale, John Deere тощо.


Причіп-підбирач

Детальніше...

Причіп-підбирач призначений для підбирання, подрібнення, привезення та розвантаження з поля сіна, трави чи соломи для подальшої заготівлі або переробки. Як правило, причепи-підбирачі агрегатують з трактором.

Для успішної та прибуткової роботи фермерського господарства дуже важливо підібрати таку сільськогосподарську техніку, яка працюватиме з усією ефективністю та оперативністю та максимально відповідатиме вимогам сучасних технологій.
Саме тому фермери роблять рішучий крок у відповідь втратам і купують для заготівлі сінажу сучасний та ефективний причіп-підбирач. Завдяки використанню такої техніки можна досягти надзвичайно високої продуктивності, а також зекономити на робочій силі та  дизпаливі для додаткових машин.
Одними із найпопулярніших виробників причепів-підбирачів аграрії називають компанії Pоttinger, Deutz-Fahr, Claas. Техніка цих фірм зручна в експлуатації, якісно виконує покладені на неї функції та має високі економічні показники.
Окрім того, до переваг цього виду сільгосптехніки можна сміливо віднести багатофункціональність, ефективність, зручність у використанні та міцність.


Роторна косарка

Детальніше...

Для потреб сільського господарства використовують такий пристрій як роторна косарка. Це один з видів навісного обладнання для тракторів. Косарки мають різні характеристики, підбирають цей пристрій, керуючись умовами роботи, особливостями земельної ділянки тощо.

Використовують роторну косарку, щоб скошувати сіяні та бур'янисті (природні) трави, не порушуючи агротехнічні вимоги.
Роторні косарки розрізняють кількох видів. За функціональними показниками їх поділяють на агрегати:
• які скошують траву та укладають її в укіс;
• які скошують траву та укладають її у валки;
• які скошують та подрібнюють траву.
Роторні косарки агрегатують з трактором. У зв`язку з цим їх поділяють на причіпні, навісні та напівнавісні. Для скошування трави на великих ділянках використовуються півнавісні та причіпні косарки.
У сільському господарстві широко використовуються роторні косарки таких виробників: Claas, Vikon, Krone.


Розкидач міндобрив

Детальніше...

Розкидач міндобрив застосовують, щоб перевозити, підготовляти (змішувати) та вносити в грунт добрива – органічні та мінеральні, гранульовані й у вигляді сумішей.

Сучасні розкидачі відрізняються здатністю розпилювати рівномірним шаром як добрива, так і будь-які дрібнодисперсні речовини – пісок і щебінь, дроблений гравій і грануляти. Також до переваг та особливостей цієї техніки відносять можливість рівномірно розподіляти суміш на поверхню. До того ж, деякі моделі розкидачів добрив фермери використовують замість сіялки для посіву зернових та трав`янистих культур.
Розкидачі міндобрив виготовляють різної ширини захвату, від котрої напряму залежить продуктивність роботи. Для рівномірного внесення добрив розкидачі обладнані розподільчими дисками. Бувають моделі з решітками, які захищають від крупних домішок.
Розкидачі міндобрив бувають причепні та навісні. Ті й інші агрегатуються з міні-тракторами.
Одними з провідних виробників агрегатів для розкидання добрив є компанії RAUCH, AMAZONE, KUHN.


Плуг

Детальніше...

Сьогодні у кожному господарстві має бути мінімум один плуг. Плуг – це агрегат, який у сільському господарстві використовують для основного обробітку ґрунту. Головне завдання плуга — це перевертати захоплений лемешем шар землі. У результаті на зораному полі утворюються гребені. Завдяки такому методу обробки землі можна досягти зменшення кількості бур’янів, полегшити подальші етапи роботи на землі: посів та внесення добрив.

Окрім традиційного плуга, який перевертає ґрунт лише в одному напрямку, є ще й оборотний плуг. Сучасний оборотний плуг оснащений подвійними лемешами: у той час, коли один працює на землі, інший у повітрі перевертає її. Дійшовши краю поля, плуг перевертається, на зворотному шляху нові борозни відвалюються у той самий бік, таким чином на зораній землі не утворюються гребені.
Сучасний плуг налаштований для обробітку великих полів. Завдяки тому, що обротний плуг обробляє великі території за невеликий проміжок часу, він швидко окуповується.
Як правило, плуги використовують під усі культивовані культури: насінні культури та грубі корми, кукурудзу, а також однорічні й багаторічні трави. Але оптимальними для обробітку таких культур є саме оборотні плуги, оскільки після них ґрунт розпушується рівномірно, при цьому не утворюючи борозен.
Плуги агрегатують з трактором. При цьому їх поділяють на навісні, напівнавісні, причіпні.
Серед відомих у світі виробників плугів можна назвати такі компанії: Krone, Rabewerk, Case IH, Kverneland, Frost, Lemken, Overum, John Deere та інші.


Культиватор

Детальніше...

Турботу про високі врожаї слід проявляти не після перших сходів, а набагато раніше. Тому що дуже важливо правильно і якісно підготувати землю. У цьому на допомогу фермерам прийде сучасна техніка. Культиватор - це вид сільськогосподарської техніки для обробки грунту.

Культиватори бувають двох різновидів: парові і просапні. Парові культиватори використовують перед посівом для суцільної обробки землі, а просапні - безпосередньо для обробки посівів.
Сучасні культиватори - це багатофункціональні машини, з їхньою допомогою прорихляють грунт, боряться з бур'янами, допомагають землі зберегти вологу, підгортають рослини. Головною відмінністю культиватора від плуга є його здатність розпушувати землю без обороту пласта.
Крім того розрізняють культиватори з пасивними ножами, які здійснюють роботу за рахунок тягового зусилля, і з активними ножами - приводними. Тип приводу визначає ще одну класифікацію культиваторів: мотокультиватор, культиватор ручного типу і культиватор, що агрегатується з трактором.
У сільському господарстві широко використовуються культиватори таких виробників: John Deere, Lemken, Kverneland, Vaderstad, Simba, Rabe, Amazone та ін.
Приміром, культиватор LEMKEN SMARAGD - це універсальна машина, яку можна застосовувати і для обробки пожнивних залишків, і для передпосівної обробки грунту.
Слід пам'ятати, що правильний вибір техніки зробить обробку землі досить простою і швидкою, а це, в свою чергу, забезпечить хороший урожай.


Картоплесаджалка

Детальніше...

Машини, які використовуються для посадки картопляних бульб, називаються картоплесаджалки. Така техніка може також одночасно вносити добрива в ґрунт. Машина досить швидко робить рівні паралельні борозни, рівномірно закриті землею.

Принцип роботи картоплесаджалки: за допомогою спеціального плуга робляться борозни на задану глибину, при цьому одночасно в землю засипається картопля за певним кроком, а слідом за цим спеціальні підгортальники прикривають картоплю землею.
Картоплесаджалки бувають чотирьох-, дво - і однорядні. Залежно від цього їх можна використовувати для посадки картоплі як на невеликих підсобних ділянках, так і у великих фермерських господарствах.
Застосовуючи сучасну картоплесаджалку компанії GRUSE, можна досягти хороших результатів, а саме: картопля висаджується точно по заданому кроку і глибині посадки, при цьому не допускаючи пропусків і висадки подвійних бульб. Завдяки цьому використання картоплесаджалки забезпечує гарні умови і для подальшого швидкого і якісного механізованого розпушування, підгортання, викопування ділянки і т.д.


Сівалки

Детальніше...

Для рівномірного посіву насіння в сільському господарстві використовують сівалки. Таку техніку можна приєднувати до тракторів чи міні-навантажувачів у вигляді навісного обладнання, також сівалки випускають у вигляді причепів або напівпричепів. Залежно від способу посіву, призначення і способу агрегатування з трактором, сівалки бувають декількох видів.

За способом внесення насіння в ґрунт розрізняють гніздові, рядові, квадратно-гніздові, вузькорядні, пунктирні та розкидні сівалки.
Залежно від призначення техніку для посіву ділять на такі групи: зернові, кукурудзяні (для посіву просапних культур), овочеві та для спеціального призначення.
Спосіб агрегатування з трактором розділяє сівалки на причепні і навісні.
Найбільш поширені види сівалок — це зернова, дискова і кукурудзяна сівалки.
Зернові сівалки застосовують для посіву різних культур рядовим способом. Вони представлені такими моделями: Amazone, Gaspardo, Fiona.
За допомогою кукурудзяної сівалки насіння висівається квадратно-гніздовим способом. Виробники кукурудзяних сівалок: Becker, Eberhardt, Hassia, Monosem.
Сівалку для просапних культур, обладнану комплектом дисків, називають дискова сівалка. Таку техніку виготовляють фірми Nodet, Kuhn, John Deere.
Сучасні сівалки відрізняються простотою і функціональністю конструкції, компактністю, міцністю і надійністю. Завдяки раціональності конструкції і якісним компонентам управління сівалкою стає значно простіше.
Окрім безлічі стандартних характеристик, є величезний вибір додаткового приладдя, з допомогою якого можна значно полегшити рутинну роботу. Наприклад, одночасно з висівом насіння сівалки можуть вносити добрива в ґрунт. Для цього їх потрібно додатково обладнати туковисівним апаратом.


Кукурудзяна жниварка

Детальніше...

Для збору врожаю кукурудзи використовують кукурудзяні жниварки. Для цього їх приєднують до комбайнів.

Залежно від культури бувають різні жниварки. Жниварка моделі Claas Multimaster бездоганно підбирає полеглу кукурудзу. Таким чином можна досягти зменшення втрат і гарантувати високу якість збору. Досконалі механізми кукурудзяної жниварки, а саме ріжучого апарата, мотовила, шнека та похилої камери, значно полегшують збір врожаю кукурудзи та дозволяють збільшити обсяги її реалізації.
Виробники кукурудзяних жниварок, які добре зарекомендували себе на ринку: Claas, John Deere, Geringhoff, Case IH.


Кормозбиральний комбайн

Детальніше...

У сільському господарстві для збору врожаю кукурудзи, скошування трави та підбирання валків використовують кормозбиральний комбайн. Окрім того, така техніка стане у нагоді, коли треба подрібнити та завантажити подрібнену масу в транспортні засоби.

У гарячу пору кормозаготівлі, коли кожний погожий день на вагу золота, господарю важливо бути впевненим, що комбайн впорається зі своєю роботою максимально ефективно. Адже від цього напряму залежить, чи буде забезпечене фермерське господарство якісними кормами в необхідному обсязі.
Сучасний високопродуктивний кормозбиральний комбайн Claas Jaguar або Pottinger здатен виконати усі ці завдання.
Кормозбиральні комбайни бувають різних модифікацій, відрізняються вони потужністю двигуна та шириною захвату змінних робочих органів. Ходова частина комбайна обладнана гідростатичним приводом. Комбайн також має кукурудзяну жатку суцільного зрізу (яку можна використовувати для культур з грубими стеблами), жатку для трав та підбирач (тюкач, тюковалка, тюковщик, тюкователь).

© 2010-2017. Копіювання матеріалів дозволено тільки з публікацією активного посилання на www.evrotuk.com.ua.