evrotuk_gallery_0.jpg
evrotuk_gallery_1.jpg
evrotuk_gallery_2.jpg
evrotuk_gallery_3.jpg
evrotuk_gallery_4.jpg
evrotuk_gallery_5.jpg
evrotuk_gallery_6.jpg
evrotuk_gallery_7.jpg
evrotuk_gallery_8.jpg
evrotuk_gallery_9.jpg
gallery_new-2017_1.jpg
gallery_new-2017_2.jpg
gallery_new-2017_3.jpg
gallery_new-2017_4.jpg
gallery_new-2017_5.jpg
slide_jd_manitou.jpg
slide_jd_tractor.jpg
Ви тут: Про технікуКультиватор

b_300_250_16777215_00_images_kategory_all_kategory_kyltivator.JPG

Турботу про високі врожаї слід проявляти не після перших сходів, а набагато раніше. Тому що дуже важливо правильно і якісно підготувати землю. У цьому на допомогу фермерам прийде сучасна техніка. Культиватор - це вид сільськогосподарської техніки для обробки грунту.

Культиватори бувають двох різновидів: парові і просапні. Парові культиватори використовують перед посівом для суцільної обробки землі, а просапні - безпосередньо для обробки посівів.
Сучасні культиватори - це багатофункціональні машини, з їхньою допомогою прорихляють грунт, боряться з бур'янами, допомагають землі зберегти вологу, підгортають рослини. Головною відмінністю культиватора від плуга є його здатність розпушувати землю без обороту пласта.
Крім того розрізняють культиватори з пасивними ножами, які здійснюють роботу за рахунок тягового зусилля, і з активними ножами - приводними. Тип приводу визначає ще одну класифікацію культиваторів: мотокультиватор, культиватор ручного типу і культиватор, що агрегатується з трактором.
У сільському господарстві широко використовуються культиватори таких виробників: John Deere, Lemken, Kverneland, Vaderstad, Simba, Rabe, Amazone та ін.
Приміром, культиватор LEMKEN SMARAGD - це універсальна машина, яку можна застосовувати і для обробки пожнивних залишків, і для передпосівної обробки грунту.
Слід пам'ятати, що правильний вибір техніки зробить обробку землі досить простою і швидкою, а це, в свою чергу, забезпечить хороший урожай.


© 2010-2017. Копіювання матеріалів дозволено тільки з публікацією активного посилання на www.evrotuk.com.ua.