evrotuk_gallery_0.jpg
evrotuk_gallery_1.jpg
evrotuk_gallery_2.jpg
evrotuk_gallery_3.jpg
evrotuk_gallery_4.jpg
evrotuk_gallery_5.jpg
evrotuk_gallery_6.jpg
evrotuk_gallery_7.jpg
evrotuk_gallery_8.jpg
evrotuk_gallery_9.jpg
gallery_new-2017_1.jpg
gallery_new-2017_2.jpg
gallery_new-2017_3.jpg
gallery_new-2017_4.jpg
gallery_new-2017_5.jpg
slide_jd_manitou.jpg
slide_jd_tractor.jpg
Ви тут: Про технікуПлуг

b_300_250_16777215_00_images_kategory_all_kategory_plyg_oborotnii.JPG

Сьогодні у кожному господарстві має бути мінімум один плуг. Плуг – це агрегат, який у сільському господарстві використовують для основного обробітку ґрунту. Головне завдання плуга — це перевертати захоплений лемешем шар землі. У результаті на зораному полі утворюються гребені. Завдяки такому методу обробки землі можна досягти зменшення кількості бур’янів, полегшити подальші етапи роботи на землі: посів та внесення добрив.

Окрім традиційного плуга, який перевертає ґрунт лише в одному напрямку, є ще й оборотний плуг. Сучасний оборотний плуг оснащений подвійними лемешами: у той час, коли один працює на землі, інший у повітрі перевертає її. Дійшовши краю поля, плуг перевертається, на зворотному шляху нові борозни відвалюються у той самий бік, таким чином на зораній землі не утворюються гребені.
Сучасний плуг налаштований для обробітку великих полів. Завдяки тому, що обротний плуг обробляє великі території за невеликий проміжок часу, він швидко окуповується.
Як правило, плуги використовують під усі культивовані культури: насінні культури та грубі корми, кукурудзу, а також однорічні й багаторічні трави. Але оптимальними для обробітку таких культур є саме оборотні плуги, оскільки після них ґрунт розпушується рівномірно, при цьому не утворюючи борозен.
Плуги агрегатують з трактором. При цьому їх поділяють на навісні, напівнавісні, причіпні.
Серед відомих у світі виробників плугів можна назвати такі компанії: Krone, Rabewerk, Case IH, Kverneland, Frost, Lemken, Overum, John Deere та інші.


© 2010-2017. Копіювання матеріалів дозволено тільки з публікацією активного посилання на www.evrotuk.com.ua.