evrotuk_gallery_0.jpg
evrotuk_gallery_1.jpg
evrotuk_gallery_2.jpg
evrotuk_gallery_3.jpg
evrotuk_gallery_4.jpg
evrotuk_gallery_5.jpg
evrotuk_gallery_6.jpg
evrotuk_gallery_7.jpg
evrotuk_gallery_8.jpg
evrotuk_gallery_9.jpg
gallery_new-2017_1.jpg
gallery_new-2017_2.jpg
gallery_new-2017_3.jpg
gallery_new-2017_4.jpg
gallery_new-2017_5.jpg
slide_jd_manitou.jpg
slide_jd_tractor.jpg
Ви тут: Про технікуПричіп-підбирач

b_300_250_16777215_00_images_kategory_all_kategory_pruchip_pidburach.JPG

Причіп-підбирач призначений для підбирання, подрібнення, привезення та розвантаження з поля сіна, трави чи соломи для подальшої заготівлі або переробки. Як правило, причепи-підбирачі агрегатують з трактором.

Для успішної та прибуткової роботи фермерського господарства дуже важливо підібрати таку сільськогосподарську техніку, яка працюватиме з усією ефективністю та оперативністю та максимально відповідатиме вимогам сучасних технологій.
Саме тому фермери роблять рішучий крок у відповідь втратам і купують для заготівлі сінажу сучасний та ефективний причіп-підбирач. Завдяки використанню такої техніки можна досягти надзвичайно високої продуктивності, а також зекономити на робочій силі та  дизпаливі для додаткових машин.
Одними із найпопулярніших виробників причепів-підбирачів аграрії називають компанії Pоttinger, Deutz-Fahr, Claas. Техніка цих фірм зручна в експлуатації, якісно виконує покладені на неї функції та має високі економічні показники.
Окрім того, до переваг цього виду сільгосптехніки можна сміливо віднести багатофункціональність, ефективність, зручність у використанні та міцність.


© 2010-2017. Копіювання матеріалів дозволено тільки з публікацією активного посилання на www.evrotuk.com.ua.