Про нас

 

Кожен фермер мріє зібрати гарний та багатий урожай зі своїх земель. Але тільки справжній господар знає, що посадити, обробити та зібрати щедрий урожай можна з допомогою сучасної техніки.
Сучасну та надійну техніку для сільського господарства пропонує www.evrotuk.com.ua. Тут Ви зможете вибрати тюковий та рулонний прес-підбирачі, причіп-підбирач, кормозбиральний комбайн, а також кукурудзяну жниварку, зернову, дискову та кукурудзяну сівалки, роторну косарку, плуги, у тому числі й оборотні, а ще культиватори, розкидачі міндобрив, картоплесаджалку та багато різних машин та агрегатів.
Наприклад, будь-яке фермерське господарство не обійдеться без прес-підбирача (або ж як його ще називають, тюкач, тюкарка, тюковалка, тюковщик, тюкователь). Ці багатофункціональні машини стануть у нагоді під час заготівлі пресованої маси.
Ці машини застосовуються у різних сферах сільського господарства. Але у якій сфері Ви не працювали б, головними критеріями для вибору техніки є її надійність, висока продуктивність, зручність в експлуатації та маневреність.
Усім цим вимогам відповідають моделі техніки, представлені на сайті www.evrotuk.com.ua. Тут Ви знайдете різноманітну сільськогосподарську техніку таких відомих у світі виробників: New Holland, Claas, John Deere, Deutz-Fahr, Arobale, Rivierre Casalis, Sipma, Welger тощо.
Навіть якщо моделі, яку Ви шукаєте, немає серед пропозицій сайту, зателефонуйте за вказаним телефоном – і ми розглянемо можливість привезти потрібну модель на замовлення.
Обравши сільськогосподарську техніку на www.evrotuk.com.ua, Ви будете впевнені в її надійності та якості!


33000, Україна, м. Рівне, с. Біла Криниця, вул. Північна 78

+38 (097) 170-62-76    |    +38 (050) 970-96-11

Phone Number: +38 (097) 170-62-76